Chiny, Manchuria, 20 centów bez daty (1912)

stan zachowania
PCGS MS64
cena wywoławcza
~70 EUR
~163 EUR
Literatura
KM #Y213a.6

Piękna patyna.

Stan zachowania
PCGS MS64