Sygnowany JW (Jan Wysocki). Srebro, średnica 55 mm, waga 72,46 g. Na rancie punca probiercza Ag950. Bardzo rzadki.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||