Grecja, Ilyria, Dyrrachium, drachma ok. 229-100 p.n.e.

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
100 PLN
130 PLN

Waga 3,48 g, 16 mm. Ładna patyna.

Stan zachowania
3+
Średnica
16.00 mm
Literatura
BMC 131