Stanisław August Poniatowski, próbna odbitka dukata w srebrze 1779 EB

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
2 000 PLN
4 200 PLN

Waga 2,86 g. Drobne uszkodzenie rantu na godz. 12. Rzadkie.

Stan zachowania
3+
Średnica
21.00 mm
Literatura
Plage 476, Kamiński 460 (R8), H-Cz. 3218 (R2)