Stanisław August Poniatowski, próbna odbitka dukata w srebrze 1779 EB

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
2 000 PLN
aktualna cena
2 000 PLN

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~564 USD
~494 EUR
~434 GBP

Składanie ofert: do 24/02 11:00:00

  • Twoja oferta

Waga 2,86 g. Drobne uszkodzenie rantu na godz. 12. Rzadkie.

Stan zachowania
3+
Średnica
21.00 mm
Literatura
Plage 476, Kamiński 460 (R8), H-Cz. 3218 (R2)

oferta licytujący data
2 000 PLN - 06/02 09:35:38