Węgry, Zygmunt Luksemburski 1387-1437, goldgulden bez daty, Koszyce

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
~348 EUR
~616 EUR
Literatura
Friedberg 9, Pohl D1-6, Lengyel 17/11A

Złoto 3,53 g. Drobne uszkodzenia powierzchni.

Stan zachowania
2-