Grecja, Pamfilia, Aspendos, stater 385-370 p.n.e., Zapaśnicy

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
~46 EUR
~139 EUR

Waga 10,87 g, 21 mm. Ładna, stara patyna. Atrakcyjny egzemplarz.

Stan zachowania
3+