127 stron, 4 tablice, 3567 pozycji w tym zbiory monet z Gdańska, Torunia, Elbląga i Królewca, format 16x24 cm. Miękka oprawa, delikatne uszkodzenia na grzbiecie, notatki ołówkiem na okładce.