Sammlung von Talern und Goldmunzen ferner Schweiz - Antike Goldmunzen, 24 czerwca 1929, 93 strony, 21 tablic, 2753 pozycje, dołączona lista cen szacunkowych, odręczne notatki ołówkiem.
Sammlung aus norddeutschem Besitz, Abteilung Kaiser - und Konigreiche, Geistliche und Stadte Polnische Munzen und Medaillen, 11 listopada 1929, 58 stron, 18 tablic, 1451 pozycji, dołączona lista cen szacunkowych, odręczne notatki ołówkiem.
Sammlung aus norddeutschem Besitz, Abteilung Merovinger, Karolinger, England, Frankreich, Niederlande Altfurstliche und Neufurstliche Herren, 21 marca 1930, 69 stron, 18 tablic, 3512 pozycji, dołączona lista cen szacunkowych, odręczne notatki ołówkiem. Oprawa twarda, grzbiet katalogu uszkodzony.